mgr Dorota Augustyniak – Madejska

specjalista ds. dietetyki
Niezależny dystrybutor CaliVita International
Silver Palm Manager

Zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku, od 10:00 do 18:00.
Maile możesz wysyłać przez całą dobę,
7 dni w tygodniu. :)

os. Zalesie 14, 73-108 Kobylanka
tel. kom.: 512 463 998,
e-mail:
zdrowiedlaciebie@madejska.pl
NIP 854 120 61 54
Wcześniejsze numery telefonów stacjonarnych są nieaktualne.

Jeśli chcesz przyłączyć się do Klubu CaliVita złóż zamówienie tu:
www.zamowienia.madejska.pl

Jeżeli masz już numer swój klubowy zamawiaj tu:
www.calivita.com.pl/products

Zostając członkiem Klubu CaliVita poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na tej stronie, masz możliwość wybrać sobie (jako prezent powitalny) jedną z dwóch broszur mojego autorstwa. Oto one:

Noni – uzdrawiająca moc natury

Wielokrotnie wznawiana broszura poświęcona wyłącznie jednemu produktowi, a ściśle rzecz ujmując, jednej roślinie. Na jej temat powstało już wiele książek. Tu, krótko o kilku problemach zdrowotnych, w których Noni jest w stanie fantastycznie pokazać na co ją stać.

Rozdziały, na które została podzielona zawartość publikacji to m. in:

– Skąd pochodzi?
– W czym tkwi jej tajemnica ?
– Czy i w jakich przypadkach możesz na nią liczyć ?
– Kiedy cukier … nie krzepi ?
– "Komórkowa rebelia"
– Jeśli nie masz serca jak dzwon
– Opary dymu papierosowego ? Dość, wystarczy !
– Gdy boli … dusza
– Gdy płonie ciało

Szlachetne zdrowie

Cieszące się dużym powodzeniem nie tylko naszych Klubowiczów, przystępne opracowanie traktujące o preparatach będących w ofercie CaliVita®

Całość, wzbogacona opisami konkretnych przypadków, opatrzona rysunkami, ujęta w rozdziały:

– Dla każdego, coś … zdrowego
– Siła minerałów
– Mamy tylko jedno serce
– Pokonać nowotwór
– Jelita – korzeń życia
– Stres ? depresja ?
– Zielone złoto z głębi oceanu
– Migrena, wrzody, pasożyty, alergia, chora wątroba ?
– Powiedz, jaką masz grupę krwi, a powiem co Cię boli
– Menopauza to … nie choroba

Pon - Pią 10.00 - 18.00

512 463 998

zdrowiedlaciebie@madejska.pl

os. Zalesie 14, 73-108 Kobylanka

Top

Czym dla człowieka są grzyby

Intruz / Grzybica  / Czym dla człowieka są grzyby

Czym dla człowieka są grzyby

Na świecie rośnie ok. 100 000 różnych gatunków grzybów. Są wśród nich formy jadalne, są takie, które stosowane są w produkcji środków spożywczych i leków. Niektóre spośród całej populacji użyźniają glebę (rozkładając obumarłe cząstki roślin, ciała martwych zwierząt i ekskrementy, przetwarzając wszystko na próchnicę i uwalniając z nich substancje mineralne), „oczyszczają” drewno martwych drzew przyczyniając się do bieżącego sprzątania lasów.

Tak jak zostało już powiedziane przedstawicieli grzybów jest całe mnóstwo i mimo, że tak bardzo potrafią różnić się między sobą, jedną cechę mają wspólną: samodzielnie żyć nie potrafią. Nie ma takiej możliwości. Jeśli nie pozyskają „kompana”, który dostarczy im pożywienia, zginą. (To zdanie proszę zapamiętać ponieważ wielokrotnie będę się do niego w dalszych rozważaniach poświęconych temu tematowi odwoływać.) W naukach przyrodniczych ten rodzaj zależności nazywamy symbiozą.

Grzyby, mimo już są organizmami bardzo prostymi, rzec by można nawet – prymitywnymi, zdają się czasami być (zważywszy jakich sposobów używają by przetrwać) formami wręcz inteligentnymi.
Wiele ich gatunków żyje w symbiozie z człowiekiem. Jedne zasiedlają głównie jego skórę, inne bytują w jelitach.
Czy i do czego potrzebne są w jelicie człowieka, jak dotąd nie zostało wyjaśnione. Wiadomo jednak, że i tu zależne są od swojego gospodarza, który musi dostarczyć im pożywienia. Wiadomo, że jeśli chcemy się ich pozbyć, nie przestaniemy jeść. Jest jednak inne wyjście. Konieczne jest zastosowanie odpowiedniej diety, do której jakoś przywyknąć nie zdążyły, bądź nie chciały.

Dlatego m.in. jeden z wielkich autorytetów – praktyków w tej dziedzinie czeski lekarz Josef Jonas w jednej ze swoich doskonałych książek pisze:

„Pacjenci leczeni metodami naturalnymi muszą aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia. Podczas rozmów lekarza z chorym, pacjent musi być partnerem, w miarę możliwości odznaczającym się szerokimi horyzontami. Jeżeli partner nie posiada pewnej wiedzy, nie jest do pewnego stopnia „wtajemniczony”, to rozmowa napotyka na trudności i ciężko jest znaleźć obopólnie akceptowaną metodę postępowania przy leczeniu. Przestrzeganie diety i jej zestawienie zależy również w dużej mierze od pacjenta.”

[stream base=x:/www.intruz.pl/wp-content/uploads/2010/11/ flv=Aquarion_Film_promujacy.flv img=Aquarion_9.jpg embed=false share=false width=500 height=420 dock=true controlbar=bottom skin=dangdang.swf bandwidth=high autostart=false /]

Obejrzyj prezentację w Power Point
aquarion

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.