mgr Dorota Augustyniak – Madejska

specjalista ds. dietetyki
Niezależny dystrybutor CaliVita International
Silver Palm Manager

Zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku, od 10:00 do 18:00.
Maile możesz wysyłać przez całą dobę,
7 dni w tygodniu. :)

os. Zalesie 14, 73-108 Kobylanka
tel. kom.: 512 463 998,
e-mail:
zdrowiedlaciebie@madejska.pl
NIP 854 120 61 54
Wcześniejsze numery telefonów stacjonarnych są nieaktualne.

Jeśli chcesz przyłączyć się do Klubu CaliVita złóż zamówienie tu:
www.zamowienia.madejska.pl

Jeżeli masz już numer swój klubowy zamawiaj tu:
www.calivita.com.pl/products

Zostając członkiem Klubu CaliVita poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na tej stronie, masz możliwość wybrać sobie (jako prezent powitalny) jedną z dwóch broszur mojego autorstwa. Oto one:

Noni – uzdrawiająca moc natury

Wielokrotnie wznawiana broszura poświęcona wyłącznie jednemu produktowi, a ściśle rzecz ujmując, jednej roślinie. Na jej temat powstało już wiele książek. Tu, krótko o kilku problemach zdrowotnych, w których Noni jest w stanie fantastycznie pokazać na co ją stać.

Rozdziały, na które została podzielona zawartość publikacji to m. in:

– Skąd pochodzi?
– W czym tkwi jej tajemnica ?
– Czy i w jakich przypadkach możesz na nią liczyć ?
– Kiedy cukier … nie krzepi ?
– "Komórkowa rebelia"
– Jeśli nie masz serca jak dzwon
– Opary dymu papierosowego ? Dość, wystarczy !
– Gdy boli … dusza
– Gdy płonie ciało

Szlachetne zdrowie

Cieszące się dużym powodzeniem nie tylko naszych Klubowiczów, przystępne opracowanie traktujące o preparatach będących w ofercie CaliVita®

Całość, wzbogacona opisami konkretnych przypadków, opatrzona rysunkami, ujęta w rozdziały:

– Dla każdego, coś … zdrowego
– Siła minerałów
– Mamy tylko jedno serce
– Pokonać nowotwór
– Jelita – korzeń życia
– Stres ? depresja ?
– Zielone złoto z głębi oceanu
– Migrena, wrzody, pasożyty, alergia, chora wątroba ?
– Powiedz, jaką masz grupę krwi, a powiem co Cię boli
– Menopauza to … nie choroba

Pon - Pią 10.00 - 18.00

512 463 998

zdrowiedlaciebie@madejska.pl

os. Zalesie 14, 73-108 Kobylanka

Top

Objawy grzybicy

Intruz / Grzybica  / Objawy grzybicy

Objawy grzybicy

cz. 1

cz. 2

cz. 3

cz. 4

cz. 5

Grzyby maskują się i ukrywają swoją aktywność. Dlatego zakażenie grzybicze przybiera różne postaci, które nazywane jest „zespołem nadwrażliwości na drożdżaki”. Jeśli ktoś ma jedną lub kilka z opisanych poniżej dolegliwości, powinien bliżej przyjrzeć się problemowi.

 1. Zaburzenia trawienia: biegunki, uporczywe zaparcia, a zwłaszcza naprzemienne występowanie biegunek i zaparć.
 2. Częste wzdęcia brzucha – szczególnie po jedzeniu słodyczy lub pokarmów bogatych w skrobię, np. makaronu.
 3. Silnie wzdęty brzuch.
 4. Pociąg do słodyczy i związana z tym nadwaga: grzyby lubią węglowodany i cukier. Jeśli nie dostają ich dostatecznie dużo, dochodzi do niedocukrzenia organizmu, ponieważ grzyby zużywają je na własne potrzeby. Wtedy robi się nam słabo, mamy drżenia mięśniowe i ataki wilczego głodu. (W przypadku takich objawów oczywiście koniecznie trzeba przeprowadzić diagnostykę w kierunku ewentualnej cukrzycy !!!)
 5. Ogólne wyczerpanie: osłabienie, uczucie zmęczenia, zaburzenia snu, zawroty głowy, ogólna niechęć do działania, wzmożona potliwość, wahania nastroju bez uchwytnej przyczyny.
 6. Niedomaganie: ciągłe przeziębienie, nawracające zapalenie pęcherza moczowego lub pochwy i ogólna zapadalność na infekcje.
 7. Dolegliwości ze strony serca: kołatanie, uczucie, że serce „potyka się”, a nawet bóle w okolicy serca i zadyszka. (Oczywiście w razie objawów ze strony serca, koniecznie potrzebna jest diagnostyka kardiologiczna).
 8. Wyprysk w okolicy odbytu: to uciążliwy i dla wielu ludzi wstydliwy objaw, swędząca i piekąca wysypka, sączące się krosty w okolicy odbytu czyli ujścia jelita grubego).
 9. Dolegliwości ze strony podbrzusza u kobiet: zapalenie pęcherza moczowego, jajników i pochwy, przewlekłe upławy, zaburzenia hormonalne, zaburzenia cyklu miesiączkowego, niepłodność. U mężczyzn: zapalenie gruczołu krokowego (prostaty) i cewki moczowej, zaburzenia potencji, niepłodność.
 10. Choroby skóry: łupież, swędzenie i strupy na skórze głowy, wyprysk na twarzy i innych częściach ciała.
 11. Podwyższone wartości enzymów wątrobowych: nie pijesz wcale alkoholu lub pijesz tylko niewielkie ilości, a pomimo to masz podwyższone wskaźniki wątrobowe. To może być sygnał, że w twoim jelicie baraszkują grzyby, które w wielkim stylu dokonują fermentacji cukru do alkoholu.
 12. Alergie: grzyby mogą powodować lub co najmniej sprzyjać, występowaniu nietolerancji różnych produktów spożywczych, a także astmy oskrzelowej lub atopowego zapalenia skóry i innych alergii. Jeśli chorujesz na alergię i dotychczasowe leczenie było zupełnie nieskuteczne, na pewno warto przebadać się w kierunku zakażenia grzybem Candida !!!
 13. Bóle reumatyczne: bóle mięśni i stawów, a nawet dna moczanowa i artroza mogą być spowodowane przez grzyby bytujące w jelicie. Dotyczy to też uciążliwych bólów pleców lub karku, zwłaszcza, jeśli dolegliwości tych nie można wytłumaczyć brakiem aktywności fizycznej czy wadą postawy.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.