mgr Dorota Augustyniak – Madejska

specjalista ds. dietetyki
Niezależny dystrybutor CaliVita International
Silver Palm Manager

Zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku, od 10:00 do 18:00.
Maile możesz wysyłać przez całą dobę,
7 dni w tygodniu. :)

os. Zalesie 14, 73-108 Kobylanka
tel. kom.: 512 463 998,
e-mail:
zdrowiedlaciebie@madejska.pl
NIP 854 120 61 54
Wcześniejsze numery telefonów stacjonarnych są nieaktualne.

Jeśli chcesz przyłączyć się do Klubu CaliVita złóż zamówienie tu:
www.zamowienia.madejska.pl

Jeżeli masz już numer swój klubowy zamawiaj tu:
www.calivita.com.pl/products

Zostając członkiem Klubu CaliVita poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na tej stronie, masz możliwość wybrać sobie (jako prezent powitalny) jedną z dwóch broszur mojego autorstwa. Oto one:

Noni – uzdrawiająca moc natury

Wielokrotnie wznawiana broszura poświęcona wyłącznie jednemu produktowi, a ściśle rzecz ujmując, jednej roślinie. Na jej temat powstało już wiele książek. Tu, krótko o kilku problemach zdrowotnych, w których Noni jest w stanie fantastycznie pokazać na co ją stać.

Rozdziały, na które została podzielona zawartość publikacji to m. in:

– Skąd pochodzi?
– W czym tkwi jej tajemnica ?
– Czy i w jakich przypadkach możesz na nią liczyć ?
– Kiedy cukier … nie krzepi ?
– "Komórkowa rebelia"
– Jeśli nie masz serca jak dzwon
– Opary dymu papierosowego ? Dość, wystarczy !
– Gdy boli … dusza
– Gdy płonie ciało

Szlachetne zdrowie

Cieszące się dużym powodzeniem nie tylko naszych Klubowiczów, przystępne opracowanie traktujące o preparatach będących w ofercie CaliVita®

Całość, wzbogacona opisami konkretnych przypadków, opatrzona rysunkami, ujęta w rozdziały:

– Dla każdego, coś … zdrowego
– Siła minerałów
– Mamy tylko jedno serce
– Pokonać nowotwór
– Jelita – korzeń życia
– Stres ? depresja ?
– Zielone złoto z głębi oceanu
– Migrena, wrzody, pasożyty, alergia, chora wątroba ?
– Powiedz, jaką masz grupę krwi, a powiem co Cię boli
– Menopauza to … nie choroba

Pon - Pią 10.00 - 18.00

512 463 998

zdrowiedlaciebie@madejska.pl

os. Zalesie 14, 73-108 Kobylanka

Top

Rzęsistkowa teoria raka

Intruz / Pasożyty  / Rzęsistkowa teoria raka

Rzęsistkowa teoria raka

Rzęsistkowa teoria raka – Tamary J. Swiszczewy

„Mam osobisty stosunek do raka: już trzecie pokolenie moich bliskich krewnych ginie z powodu tej choroby. I jeśli starszym zdarzało się pożyć dłużej niż siedemdziesiąt lat, to ich dzieci i wnuki żyły niewiele dłużej niż połowę tego wieku. Umierali na raka żołądka, płuc przewodu pokarmowego. W męczarniach umierał mu młodszy brat, a miał zdrowe serce. Było mi wstyd, że ja starsza siostra – żyję.

Zaczęłam szukać pomocy u lekarzy, którzy mi powiedzieli: „Postarajcie się osłodzić ostatnie dni jego życia. Dawajcie mu do jedzenia wszystko, co zechce.” Zrozumiałam, że następna będę ja.

Były obawy, że i syn. Przy wzroście 190 cm był wyczerpany – niedobór jego wagi sięgał powyżej 15 kg, miał zapalenie nerek, powiększoną wątrobę i paradontozę. Podczas badań podczas rekrutacji do wojska wykryto w jego moczu białko. Trafił do szpitala. Leczony był zastrzykami z penicyliny. Usunięto mu (obronny gruczoł chłonny) migdałki. Błagałam lekarza prowadzącego by nie robił operacji i otrzymałam odmowę. Syn uwierzył lekarzom i teraz za to płaci – zębami i dolegliwościami.

Widząc na przykładzie moich krewnych, że rak w naszej rodzinie „odmładza się”, postawiłam sobie cel: „Syn musi przeżyć”. Zajęłam się problemem raka.”

(wg Gienadija Małachowa)

W wyniku mozolnej pracy teoretycznej i praktycznej, Swiszczewa doszła do wniosku i praktycznie udowodniła, że komórka nowotworowa to bezwiciowa postać rzęsistka. Opuchlizna jest kolonią bezwiciowych rzęsistków, przechodzących w osiadły tryb życia. Guz powstaje na drodze pączkowania rzęsistków i w wyniku niedokończonego ich rozmnażania, kiedy to „córeczne” komórki nie oddzieliły się od macierzystych, dając początek nowym komórkom.

W ten lub inny sposób rzęsistki, wnikając do organizmu wraz ze strumieniem krwi i limfy, rozprzestrzeniają się po całym organizmie. Łatwo uchylają się od systemu immunologicznego maskując się, przechodzą z jednego stadium w inne. Przy tym przyswajają odżywcze substancje organizmu człowieka. „Zjadają” erytrocyty i leukocyty. W zamian, rzęsistki wydzielają dużą ilość kwasu mlekowego, nadtlenków, enzymów, „złego cholesterolu” i innych toksyn, które trują organizm żywiciela.

Niepostrzeżenie prowadzi to do rozwoju anemii, wyczerpania i głodu tlenowego.
Obniża się odporność, zachodzą zakłócenia systemu nerwowego, poprzez niszczenie tkanek krwiotwórczych i limfatycznych następuje odchylenie od normy naturalnego środowiska organizmu.

Z wiekiem, człowiek (przez wielokrotne zakażenia rzęsistkiem policzkowym, jelitowym czy pochwowym) powoduje zwiększenie agresywności rzęsistków. Tworzą one kolonie i dają przerzuty. Wynikiem całego procesu jest rak – to końcowy etap rzęsitkowicy.

Nowotwór niezłośliwy powstaje pod wpływem działania rzęsistka o małej złośliwości, który dzieli się na dwa osobniki, a podział kontrolowany jest przez silny system immunologiczny.
Nowotwór niezłośliwy stopniowo przechodzi w postać złośliwą i daje przerzuty wraz z podwyższeniem złośliwości rzęsistka i obniżeniem działania układu immunologicznego.

Rezultatem jest rak – ogólna choroba deficytu immunologicznego. Słabość systemu obronnego i organizmu w całości, nie pozwalają walczyć z chorobą. Opuchlizna rakowa to tylko wynik wyżej ukazanego procesu i jest jego finalnym stadium.

Zaproponowane przez Tamarę J. Swiszczewą środki i metody rzeczywiście pozwalają leczyć raka.

Do metod tych należą:

  • oczyszczenie organizmu
  • zniszczenie pasożytów
  • stymulacja układu immunologicznego.
Share

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.